Privatumo politika

Rezervuodami vilą ir / ar apartamentus svetainėje www.pervalka.com, Jūs suteikiate teisę svetainės administratoriams apdoroti pateiktus duomenis (vardas, pavardė, telefono numeris, elektroninio pašto adresas).

Mes naudojame Jūsų rezervacijos metu pateiktus duomenis tik tam, kad galėtume atsakyti į Jūsų užklausas, jas pasitikslinti arba užsakymams tvirtinti. Asmens duomenys nekaupiami ir nesisteminami.

Jeigu norite pakeisti savo asmeninius duomenis po rezervacijos atlikimo, susisiekite su mumis elektroniniu paštu info@pervalka.com.

Slapukai (angl. cookies)

Į Jūsų kompiuterio naršyklę www.pervalka.com gali įrašyti slapukus (angl. cookies). Slapukas – tai mažas duomenų rinkinys, kuris naudojamas renkant tam tikrą informaciją apie Jūsų kompiuterį. Pavyzdžiui, ar dažnai lankotės mūsų svetainėje, ką veikiate apsilankę.

Dauguma naršyklių automatiškai priima slapukus, tačiau Jūs galite pakeisti savo naršyklės nuostatas, jei norite nepriimti slapukų arba gauti įspėjamąjį pranešimą prieš juos įrašant. Paskaitykite savo naršyklės instrukcijas ar tiesiog sužinokite daugiau apie šias funkcijas. Jei pasirinksite funkciją „nepriimti slapukų“, gali būti, kad negalėsite naudotis interaktyviomis šios ar kitos svetainės funkcijomis.

Į VIRŠŲ