Apie

Apie "Šeimos vilą"

Privačioje „Šeimos viloje“ vienu metu gali poilsiauti 14 svečių. Gyvenamąjį kompleksą Pervalkoje sudaro dviejų aukštų namas su 4 miegamaisiais ir pirtimi, šalia esančiame žvejo name įrengti apartamentai su 2 miegamaisiais. Bendras gyvenamųjų erdvių plotas – 170 m2. Svečiai kviečiami pasirinkti apgyvendinimo paslaugas pasirinktinai: visos vilos, namo arba apartamentų nuomą 2 naktims ir ilgiau. Pasirinkusiesiems vilos ir apartamentų nuomą tuo pačiu laikotarpiu – specialus pasiūlymas.

Pagrindiniame „Šeimos vilos“ name: 4 miegamieji, bendra virtuvės zona su visa reikalinga buitine technika ir valgomuoju, terasa su vaizdu į Kuršių marias, 3 atskiri vonios kambariai su WC ir dušais. Svečių patogumui: suomiška pirtis, židinys, TV, bevielis interneto ryšys, kondicionieriai, skalbykla, pobūvių salė ir kt. Namo plotas – 120 m2. Maksimalus svečių skaičius – 9 asmenys.

Autentiškame žvejo name įrengti 50 m2 ploto apartamentai su 2 miegamaisiais, TV, židiniu, virtuve. Maksimalus svečių skaičius – 5 asmenys.

„Šeimos viloje“ laukiamos šeimos su vaikais, draugų ir kolegų kompanijos. Namas ir apartamentai puikiai tinka nerūpestingoms atostogoms, smagioms šeimos šventėms ar tiesiog trumpam atokvėpiui unikalios Kuršių nerijos gamtos apsuptyje.

6 arų dydžio uždaroje teritorijoje įrengti 2 atskiri įvažiavimai, žaliosios zonos su lauko apšvietimu, jauki poilsio zona su kepsnine, vaikų žaidimo aikštelė, automobilių parkavimo vietos.

Kuršių marios – vos už kelių minučių pėsčiomis nuo „Šeimos vilos“, Baltijos jūra – už 2,5 km. Netoliese veikia Pervalkos maisto prekių parduotuvė, baras ir kavinė.

Vilos šeimininkams poilsiavietė Neringoje priklauso nuo 1982 m., kai iš vokiečių kilmės savininkų Kauno klinikose dirbęs profesorius Edmundas Bagdonas įsigijo kelis statinius. Nūdien 2011 m. šiuolaikiškai rekonstruotą namą ir 2013 m. atnaujintus žvejo namo apartamentus prižiūri ir svečius priima profesoriaus vaikai – Rokas ir Ramunė.

Į VIRŠŲ